Hakkımızda

Gizilik Politikası

Neler Yapıyoruz ?

VoyanSmart uluslararası uzman kadrosu ile dijital platformdaki ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak; yazılım, veri bilimi, ERP, CRM, e-ticaret, web tasarım, sosyal medya yönetimi ve dijital reklam alanlarında kurumsal veya bireysel sorunlarınıza etkin ve hızlı çözümler üreterek, kreatif ve interaktif fikirler doğrultusunda uçtan uca ve entegre hizmetler sağlamaktadır.Bunun yanı sıra başlamış veya planlanan ihtiyacınız olan dijital projelerin proje yönetimini iş tecrübemiz ile sizin için optimize şekilde yönetiyoruz.

Misyonumuz

Deneyimli yazılım ve çözüm uzmanlarından, proje yöneticileri, danışmanlar ve analistlerden oluşan profesyonel VoyantSmart kadrosu olarak müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün ve hizmetleri sağlayarak dijital platformda karşılaştığınız her sorunu sizin için fırsata çevirmeyi hedeflemektedir.

Neden VoyantSmart ?

Genç ve yaratıcı kadromuzla 7/24 iletişim ve iş takipi yapabilirsiniz.Mükemmeliyetçi müşterilerin ve sektöründe fark yaratmak isteyenlere canla başla minimum masrafla çözüm üretmek bizim işimiz.

Can Azizoğlu (CEO)

Can Azizoğlu Yüksek öğrenimini Yıldız Teknik Üniversite Endüstri Mühendisiliği bölümünde İngilizce olarak gerçekleştirmiştir.

18 yaşından itibaren aktif ticari hayata başlamış ve Finans alanında tecrübe kazanmıştır. 
Aplikasyon, Blockchain teknolojileri  ve Oyun sektöründe bulunan girişimlerini Voyant Smart Yazılım ve Coinoxs A.Ş. şirketleri bünyesinde ulusal ve uluslar arası mecralarda icrasını gerçekleştirmektedir.

2016 yılından itibaren Voyant Smart Şirketi Genel Müdürü ve 2019 yılından itibaren Coinoxs Yönetim kurulu üyesidir.
  • Motivasyon
    %

MÜŞTERİLERİMİZ