Kılıç Enerji

Kılıç Enerji

Image

Kılıç Enerji Üretim A.Ş. Kısık Hidroelektrik Santrali,Yenice Barajı ve Hidroelektrik Santrali ile kurulu gücü yaklaşık 48 MW kapasitede olan, Türkiye'nin en dinamik ve hızlı büyüyen Enerji Şirketlerindendir. VoyantSmart Ekibi olarak Kılıç Enerji'nin Kurumsal Kimlik Çalışması(Logo, vb.), Web Sitesi Tasarım ve Uygulamasını zevk ve özenle gerçekleştirdik. Çalışmamızı www.kilicenerji.com.tr 'den inceleyebilirsiniz.

RentCarPro Online Araç Kiralama

Image

RentCarPro, kiralamak istediğiniz araca en kolay, güvenilir, ucuz ve hızlı bir şekilde ulaşmanız için geliştirilmiş bir platformdur.

VoyantSmart'ın Smart Up kapsamında dahil olduğu bu projede değerli Grifa Ajans ve MTB firmaları kurucu ortak olarak çalışılmıştır.

Bu projede Voyant Smart olarak Yazılım, İş yönetimi, Hukuk Danışmanlığı gibi alanlarda birlikte çalışmış olmanın mutluluğunu taşıyoruz.

Çalışmamızı www.rentcarpro.com 'dan inceleyebilirsiniz.

RentcarPro Araç Kiralama Yazılımı

Image

RentcarPro Kurumsal Yazılımı, filo ve araç kiralama firmalarına gelişmiş yazılım, alt yapı sistemi sağlayıp araçlarını isterlerse RentcarPro ile entegre ederek rezervasyon alma imkanı sunan dijital araç kiralama platformudur.

RentcarPro büyük veya küçük araç kiralama firmasının her geçen gün daha çok başarılı sözleşme oluşturmasını ve mutlu müşterilerle güvenle büyümesini amaçlar.

RentcarPro Kurumsal Yazılımı Grifa Ajans, MTB ile ortak çalışmalarımız sonucu Rentcar şirketlerinin gerçek sorunları ve ihtiyaçlarını çözmek amacıyla özenle geliştirildi.

Çalışmamızı https://kurumsal.rentcarpro.com 'dan inceleyebilirsiniz.

Voyant Games

Image

Müşterilerimiz