Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

Image

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminde uzman ekiplere sahip olan VoyantSmart, yerel veya uluslararası piyasalarda verdiği yazılım hizmetlerinde şirketlerin ihtiyaç duyduğu operasyonel refleksleri geliştirmek ve optimize etmek için gereken imkanları sağlar aynı zamanda finansal raporlama, genel raporlama, muhasebe, müşteri ilişkileri gibi bir çok alanda müşterilerin ihtiyaçları gözönüne alınarak gizlilik sözleşmesi çerçevesinde düşük maliyet ve yüksek kalite prensipleri doğrultusunda yazılım çözümleri sunmaktadır.
 
Yazılım çözümlerinin yüksek altyapı performanslı, güvenli ve esnek kullanılabilmesini hedefleyen çözümler doğrultusunda yapılan yatırımlardan optimum faydayı kazanmak için kurumsal veya bireysel ihtiyaçlara kapsamlı yazılım çözümleri sunmaktadır.
 

 • Finansal Teknoloji

  Finansal teknoloji, finansal hizmetlerin daha kolay, daha hızlı ve daha verimli sağlanabilmesi amacı ile oluşturulmuş bir hizmettir. Günlük bütçe tutma uygulamalarından çok kapsamlı ön muhasebe programlarına kadar bir çok yazılım ve uygulama geliştirilmektedir.
   
  VoyantSmart ekibi olarak farklı sektör ve ölçekteki şirketlere uluslararası kriterlere uygun finansal teknoloji hizmetleri sunmaktayız. Muhasebe, bütçe kontrolü, risk yönetimi, vergilendirme hesaplamaları, para transferleri gibi pek çok zorlu süreci ihtiyacınıza özel geliştirilen yazılımlar sayesinde daha kısa sürede ve daha az maliyetle atlatabilirsiniz.
 
 • CRM yazılımları

  CRM ya da “Müşteri İlişkileri Yönetimi” farklı sektör ve ölçekteki firmaların karlılıklarını arttırmayı hedefleyen, var olan veya potansiyel müşterileri ile kurdukları ilişkiyi en verimli ve en etkin hale getirmek için kullandıkları yöntemlerin tümüdür. CRM yazılımları; detaylı analizler sonucunda müşterinin ihtiyacına göre yeni satış stratejileri geliştirerek, ürünü doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru bir yerde sunmayı, bu şekilde potansiyel müşterilere ulaşarak var olan müşterilere yeni sadık müşteriler eklemeyi hedeflemektedir.
   
  Güncel teknolojilere sahip CRM yazılımları ile şirketinizin tüm talep, teklif ve ihale işlemlerini tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz. Şirket içerisinde, sahada, satış personellerine dilediğiniz yetkileri vererek tüm iş yönetimlerinizi bir çatı altında toplayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Potansiyel müşterilerinize hızlı teklif verip satışları koordine ederek teklif ve satış süreçlerinizi standardize edebilirsiniz. Maliyet karlılık durumları, satış süreçleri, stok ve ürün işlemleri, müşteri işlemleri, aylık satış raporu ve benzer konularda şirketinizin ihtiyacına göre hangi taleplere öncelik vermeniz gerektiği konusunda da istatiksel olarak bir yol haritası çizmenize olanak sağlar.
 
 • ERP yazılımları

  ERP veya “Kurumsal Kaynak Planlama”  bir işletmenin kaynaklarının uçtan uca ve verimli bir şekilde tek bir veritabanı kullanılarak yönetilmesini sağlamak için geliştirilmiş sistem ve yazılımların genel adıdır.
   
  Doğru teknoloji sistemleri ile tüm birimlerinizin birbirine entegre çalışmasını sağlayan ERP çözümleri ile şirketinizin finans, üretim planlama, müşteri ilişkileri ve satış sonrası süreçleri gibi tüm süreçlerinde akıllı çözümler üreterek karlılığınızı arttırmayı hedeflemekteyiz. VoyantSmart ekibi olarak şirketlerin ERP çözümlerinden beklentilerinin sektörlere göre farklılık gösterebileceği bilinci ile hem ekip koordinasyonunuz hem de üretim süreçlerinizin verimliliği konusunda size akılcı çözümler sağlamaktayız.

E-Ticaret Çözümleri

Image

Elektronik ticaret veya kısaca e-ticaret, mal ve hizmetlerinizin tanıtım, satış, pazarlama ve ödeme  işlemlerinin internet ağı üzerinden müşterilerinize iletilmesidir. Potansiyel müşteriler, sitenizdeki ürün veya hizmetleri inceleyerek ve ev konforunda çevrimiçi olarak alışveriş yaparak vitrinlere gidebilirler. Tecrübeli tasarımcılarımız ürünlerinizi sergilemek için web sitenizi hazırlar, işinizi büyütmenize, satışlarınızı arttırmanıza ve işinizi dünya çapında genişletmenize olanak sağlar.

Dönüşüm odaklı geliştirme, tasarım ekibimizin öncelik verdiği bir konudur. VoyanSmart ekibi olarak ziyaretçileriniz için kesintisiz bir kullanıcı deneyimi oluşturarak, ziyaretçilerinizi devamlı müşterilerinize dönüştürürüz.
SEO dostu tasarım, potansiyel müşterileriniz arama yaparken ürünlerinizin bulunmasına yardımcı olur. Akışkan site organizasyonu ve optimize edilmiş sayfalar, anahtar kelime öbekleri ile sıralamanıza yardımcı olurken nitelikli müşterilerinizin size daha kolay ulaşmalarına imkan tanımaktadır;

- Ürün yönetim sistemi (ürün kayıt bilgisi, sipariş yönetimi)

- Stok takibi

- Üyelik işlemleri

- Web üzerinden muhasebe

- Rezervasyon sistemi (Araç kiralama, Otel rezervasyon vb.)

- Personel yönetimi

- Web sitenize sanal pos kurulumu (veya PayPal kurulumu)

- Başvuru, Sipariş formu

- Mevcut sitenize yönetim paneli yazılımı

- Mevcut sitenizi mobil uyumlu hale getirme

Sosyal Medya Yönetimi

Image

Sosyal medya yönetimi bir marka sahibi olan ve markasını sosyal mecralarda duyurmak veya satış yapmak isteyen küçük, orta veya büyük ölçekte kurumları ilgilendiren ve her geçen gün daha fazla önem kazanan bir konudur.

Sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir destek alabilir bu şekilde markanızı kısa sürede ön plana çıkartabilir ve sosyal medya hesabınızın etkileşim alanını genişletebilirsiniz. 

Alanında profesyonel VoyantSmart ekibi ile birlikte ihtiyacınıza yönelik bir plan oluşturabilir, sosyal medya hesaplarınızdan hedeflediğiniz, marka değerinizi ve satışlarınızı arttıracak verimi elde edebilirsiniz.

- Markanızın sosyal medyadaki imajının yönetimi

- Hedef kitle ile etkileşimli içerik üretimi

- Hedef kitlenize ve sektörünüze göre markanızın hangi sosyal mecralarda yer alacağına karar verilmesi

- İçeriklerinize uygun fotoğraf, grafik ve videolar hazırlanması

- Profesyonel Fotoğraf Çekimleri ( İç-Dış Mekan, Ürün, Portre vb.)

- Kullanılan sosyal mecraların düzenli olarak takibi, içerik ve görsellerin paylaşılması ve takipçilerden gelen mesajların cevaplanması

- Sosyal medyadaki trendlerin ve popüler hashtaglerin uygun olduğu ölçüde markanıza uyarlanması

- Haftalık veya aylık rapor hazırlanması

SEO Danışmanlığı

Image

SEO kelimesi türkçesi "Arama Motoru Optimizasyonu" olan "Search Engine Optimization" ifadesinin baş harflerinden meydana gelen bir kısaltmadır.

VoyantSmart ekibi olarak hedefimiz ihtiyacınız olan doğru SEO teknikleri ve planlama ile web sitenizin anahtar kelimeler doğrultusunda yapılan aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlamaktır.

 

- Site içi ve site dışı reklam, backlink ve tanıtım çalışmaları, Facebook, Twitter ve Adwords gibi platformlarda reklam çalışmaları

- Web sitenin ihtiyaçlarına uygun olarak içerik, link alışverişi, görsel ve harita optimizasyonları

- Teknik, görsel ve içerik optimizasyonları

- Site yaşı, hızı ve temiz kod yapısı kontrolü

- Kullanıcı dostu web sitesi

- İçerik ve etiket, sayfa kodlaması, meta etiketleri

- URL yapısı ve kırık link kontrolü

- robots.txt ve sitemap.xml dosya kullanımı

- CSS standartizasyonu

Kurumsal Kimlik Yönetimi

Image

Kurumsal Kimlik çalışmalarımızı içeren konu başlıklarımız şu şekildedir;

- Kurumsal imajın oluşturulması

- Kurumsal renklerin belirlenmesi


- Logo revizyonu veya gerekiyorsa yeniden düzenlenmesi


Logonuz;

 • Tasarım ve fikir olarak orjinal 
 • Kurumsal kimliğiniz hakkında en çok bilgiyi en kısa sürede verebilecek
 • Herkes tarafından algılanması kolay
 • Firmanızın verdiği hizmet ve ürünlerle tasarım olarak uyumlu
 • Biçim ve renk açısından farklı yüzeylere uygulanabilir


- Logo ve imaj uyumu oluşturulması

- Slogan belirleme ve uygulama alanlarında kullanımı

- Basılı kurumsal evrakların tasarımı ( antetli kağıt, kartvizit vb)

- Araçların reklam tasarımı

 

Video Oyun Geliştirme

Image

Oyuncu bir neslin hayal dünyasından ilham alıyoruz.
Bazen uzun yoga seansları sonunda güzel fikirler çıktığını gördük !
Video oyun sektöründe sanatsal perpektifi yoğun ve eğlenceli içerikleri oyuncuların beğenisine sunmak için  sabırsızlanıyoruz.
Patlayan şekerler kadar eğlenceli olmasada mutfağımızdan beğeneceğin bir içerik çıkarmaya gayret edeceğiz.

Mobil Oyun ve Uygulama

Image

"Biz oyuncu ve geliştirici odaklı bir firmayız. Görevimiz dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve yetenekli geliştiricilerle işbirliği yaparak yeni ve muhteşem oyunları oyunculara sunmak.

Bu oyunları oyunculara sunmayı ve kendimiz de bu oyunları oynamayı dört gözle bekliyoruz!

Eğer bir geliştiriciyseniz ve görevimizin bir parçası olmak istiyorsanız söyleyeceklerinizi merak ediyoruz."

Tasarladığımız mobil oyun ve aplikasyonlarda benimsediğimiz ilkeler kullanıcı için basit ve akıllı bir tasarım, hızlı ve güvenlik bir alt yapı oluşturmaktır.
Espri yeteneği olmayan hiç bir ürünü piyasa sürmeyeceğimize size söz veriyoruz.
Hep daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.
Kapımız açık ! Fikirlerini bizimle paylaş.
Ofisimize meditasyon yapmak için veya bizimle çalışmak için uğraya bilirsin .

Müşterilerimiz